Animefest.cz

Informace

Stále žijeme!

5. května 2014 v 2:33 | Trixie
Hohohó!
Zdravím zpřízněné/zatoulané duše světa anime a cosplaye, které jste si omylem všimly, že na tomto blogu se po více než dvou měsících opět něco děje. Je tomu skutečně tak. Stále existujeme, žijeme a dokonce i něco tvoříme, ale protože jsme podělaní prokrastinovači, kuřáci, dementi, alkoholici...a někteří i studenti, není pro nás snadné myslet při tom všem ještě na to, že máme vlastně blog a pseudo-cosplayerskou skupinu. Ve skutečnosti je tomu s naší skupinou totiž tak, že jediní členové jsme tu vlastně jen já a Lorette, neb Flee je už dávno na dospělácké bezcosplayové úrovni a Melody je taky někde jinde, ale tim myslim spíš jinou skupinu...=D Takže jsme tu zbyly my...dvě ztracené beznadějné oběti moderního světa, které mají sice miliardy geniálních nápadů v hlavě, ale minimum peněz, času a prostoru tyto realizovat, takže se musíme spokojit jen s občasnými drobnými úspěchy.
Další podivuhodná věc - můj cosplay na Inori bude už tento víkend na Animefestu, a to i v případě, že jeho hotovost bude stále diskutabilní, protože timhle tempem bych ho nikdy nikde nevzala (jak tomu již bylo s Lady z DMC =D).
Doufám, že mi tato záležitost přivodí dostatek hejtrů, protože všichni mají aspoň jednoho a já pořád nic, takže tak. =D
Jsou 2 hodiny ráno.
Do Animefestu zbývají 4 dny 15 hodin a 29 minut.
Moje seminárka z českého jazyka má být odevzdána za 8 hodin.
Nebude.
Dobrou noc přátelé.

It's been a long time..

16. března 2014 v 16:35 | Loreth Wäëren

Abych byla upřímná, za tu dobu ( asi tak 3/4 roku) naší neaktivity, jsem zapomněla i na to, že nějaký blog máme.. xD Vzhledem k tomu, že jsem byla asi druhý nejméně aktivní člen naší fajne party, neni se ani čemu divit.. Nicméně dneska byl tak krásně nudný den, že jsem se rozhodla udělat menší kontrolu všech mých starých projektů a ejhle.. blog! Tak teď kopu do Trixie, která samozřejmě pořád ještě nedodělala Inori, aby tak učinila, stihla AnimeFest a udělala superúžo reportáž.. A pokud se bude dařit a já vydělám nějaké penízky, pojedu (hurá hurá hurá) konečně taky... :-) Akorát na 99% jako civilista. Má to hodně důvodů a jeden z hlavních je, že už mám na Rawena nějak moc velká prsa (slušně řečeno.. xD ) a nerada bych omdlela pokaždý když si budu chtít zapálit (což je u mě opravdu hodně často).. Ale to už trochu odbíhám od tématu. Nicméně jsem se JÁ dneska sama za sebe rozhodla, že budeme dál fungovat.. Že se to Trixie asi nelíbí, je mi srdečně u prdele :D XD

Členství

13. prosince 2011 v 8:11 | KSK
Tomuto pojmu předchází pojem "registrace", chcete tedy zřejmě vědět, jak se zaregistrovat a jak být členem KSK.
Není to snadné..=D Musíte napsat e-mail, nejlíp v nějaké přehledné podobě...(doporučuju všeobecně používaný tvar -
Jméno:...
Příjmení:...
Přezdívka:...
Věk:...
Cosplay/e:...
+ krátká sebecharakteristika a fotka =D) a odeslat ho na náš mail, což je kuroshiro@seznam.cz.
My si ho potom přečteme, zhodnotíme a pak vás podle vlastního uvážení a stavu mysli přijmeme do rodiny.
 
 

Reklama