Animefest.cz

Historie

Keď si šťastný urob smajlíka . . .

13. července 2014 v 22:50 | Ms. Wäëren
Zdravíčko...

Po sto letech se hlásí i ta druhá držka! :D Zase si všichni myslej, že sem půl roku nic nedělala. Ale ona to vůbec neni pravda! Já jsem náhodou tvrdě pracovala. Kdyby to někdo chtěl vidět tak je to možné >> waeren.webnode.cz! Tak si nějak shrneme novinky... Od půlky března, to máme nějaké tři měsíce, jsem se šestkrát stěhovala. Teď konečně bydlim! A dokonce velice příjemně! Praha 9 rulezzz!! Dále jsem zhubla něco okolo dvaceti kilo.. Paradox je, že mám pořád nějakých 15kg nadváhu -.-" to máte tak když na 170cm máte 105kg, aneb poslední vážení se v prosinci..Naštěstí sem větší část těch sraček shodila stresem a i několik dní trvajícím hladověním, ne že bych chtěla, jen prostě nebylo peněz nazbyt. Takže na sobě teď hodlám podstatně zapracovat. Kromě běhání a radikální úpravy jídelníčku, je tu ještě nová sportovní disciplína, které jsem se začala aktivně věnovat s pejskem své spolubydlící. Pro ty rychlejší, ano je to agility. Všichni co si myslej, že je to sranda se šeredně mílej, po hodině a půl se vracím domu propocená na spodní prádlo a unavená jako kotě... A můj miláček (desetiletej kříženec border kolie a jezevčíka) je i po takovym záhulu plnej energie. Zkrátka na zabití.. :D Tak přikládám foto..Mějte se fajne a já jdu spát.. protože mám zítra jízdy na řidičák a nerada bych usnula za volantem :DLoreth Wäëren

Historie

13. prosince 2011 v 8:37 | trixie and flee
Naše historie, tedy historie cosplay týmu KuroShiroKifokola, nesahá nijak daleko.
Jsme zatím až neuvěřitelně malá a čerstvá skupina, vzniklá ze dvou nadšenkyň tohoto anime kultu a trochy utopických představ s cukrem a se skořicí.
Ptáte-li se po vzniku názvu, není to nic neobvyklého. Jde o to, že když jsme vymýšlely co všechno bude náš tým provozovat a obsahovat, došly jsme k názoru, že obsahovat by měl pro začátek alespoň název, ale jelikož jsme obě zastánkyněmi originálních a kreativních nápadů (které alespoň mě dost často chybí =D), zakázaly jsme si názvy obsahující slova jako: anděl, démon, láska, přátelé, anime, růžová, srdce, nebo jiná klišovatá slovíčka a jejich anglicismy. Samozřejmě, přes to všechno máme v názvu dvě možná nejklišovatější barvy (černá a bílá - poznámka pro neználky...xP), kterým ale dovětek "Kifokola" dodává nádech tejemství a jakýsi neodhalitelný závoj.
Nikdy vám neřekneme, co "Kifokola" znamená a klidně si to hledejte na Googlu. Je to naše týmové tajemství, které si vezmeme do našeho týmového hrobu, když dovolíte. =D
Neptáte-li se po vzniku názvu, ale chtěli byste raději vědět co provádíme třeba po večerech, podívejte se do rubriky Projekty a pokud chcete vědět co kujeme za pikle do budoucna, budete se muset podívat na naše Cíle.
Chcete-li se k nám přidat pak je tu pro vás článek Členství.
Dík a čau.
Za KSK Trixie
 
 

Reklama