Animefest.cz

Historie

13. prosince 2011 v 8:37 | trixie and flee |  Historie
Naše historie, tedy historie cosplay týmu KuroShiroKifokola, nesahá nijak daleko.
Jsme zatím až neuvěřitelně malá a čerstvá skupina, vzniklá ze dvou nadšenkyň tohoto anime kultu a trochy utopických představ s cukrem a se skořicí.
Ptáte-li se po vzniku názvu, není to nic neobvyklého. Jde o to, že když jsme vymýšlely co všechno bude náš tým provozovat a obsahovat, došly jsme k názoru, že obsahovat by měl pro začátek alespoň název, ale jelikož jsme obě zastánkyněmi originálních a kreativních nápadů (které alespoň mě dost často chybí =D), zakázaly jsme si názvy obsahující slova jako: anděl, démon, láska, přátelé, anime, růžová, srdce, nebo jiná klišovatá slovíčka a jejich anglicismy. Samozřejmě, přes to všechno máme v názvu dvě možná nejklišovatější barvy (černá a bílá - poznámka pro neználky...xP), kterým ale dovětek "Kifokola" dodává nádech tejemství a jakýsi neodhalitelný závoj.
Nikdy vám neřekneme, co "Kifokola" znamená a klidně si to hledejte na Googlu. Je to naše týmové tajemství, které si vezmeme do našeho týmového hrobu, když dovolíte. =D
Neptáte-li se po vzniku názvu, ale chtěli byste raději vědět co provádíme třeba po večerech, podívejte se do rubriky Projekty a pokud chcete vědět co kujeme za pikle do budoucna, budete se muset podívat na naše Cíle.
Chcete-li se k nám přidat pak je tu pro vás článek Členství.
Dík a čau.
Za KSK Trixie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama